Įsivaizduokite, kad esate policininkas ir susiduriate su padėtimi, kurioje turite suimti teroristą, tačiau jis yra užburdamas ir charizmatiškas žmogus, o dar blogiau – jis slėpia savo tikrąją tapatybę. Tai yra Velnio sėklos pagrindinė idėja, kurioje vaidina Bradas Pittas ir Harrisonas Fordas.

Filmas pasakoja istoriją apie Airijos nacių organizacijos (IRA) nario Franciso McGuire’o (Brad Pitt) apsilankymą Niujorke, kur jis bando įsigyti ginklų savo organizacijai kovai su britų valdžia. Tačiau susipažinęs su Niujorko policijos departamentu ir jo nariu Tomu O’Meara (Harrison Ford), Francisas pradeda ieškoti savo kelio tarp išsigimusių ir gražiųjų ir netrukus pradeda gyventi šeimoje su Tomu. Tačiau nei vienas iš jų nežino kito tikrosios tapatybės, o tai gali turėti pražūtingų pasekmių.

Filmas Velnio sėkla ne tik turi puikų pasakojimą, bet ir yra nenuspėjamas, nes nežinai, kas tikrai slypi už Franciso personažo. Brad Pitt savo vaidmenyje sugebėjo atsiskleisti kaip stiprus ir karštas, bet kartu ir žiaurus ir iškrypęs asmuo, kuris stengiasi kovoti už savo tautos laisvę. Harrisonas Fordas, vaidinantis policininką Tomą, atlieka sau įprastą vaidmenį ir rodo didelį profesionalumą.

Filmo Velnio sėkla siužetas neabejotinai kelia įtampą ir sukelia diskusijas apie konfliktus tarp valstybių ir jų visuomenių. Jis taip pat akcentuoja svarbų vaidmenį, kurį vaidina tapatybė ir kultūra kovojant už laisvę. Režisierius ir scenaristas Alan J. Pakula savo filmu siekė nusiųsti galingą žinutę apie sudėtingus politinius konfliktus ir jų poveikį paprastiems žmonėms.

Išvada, Velnio sėkla yra puikus politinis trileris su įdomia siužeto linija ir puikiai atliktais vaidmenimis.