Pragaro virtuvės vaikėzai yra amerikiečių drama, kurią sukūrė Barry Levinson. Filmas yra paremtas rašytojo Lorenzo Carcaterra memuarais tuo pačiu pavadinimu. Tai yra graudus ir įtaigus filmas apie keturis vaikus iš „Hells kitchen” rajono Brooklyne, kurie susiduria su siaubingomis patirtimis, sukeliančiomis sunkias ir ilgalaikes pasekmes jų gyvenimui.

Filmas prasideda kai jaunieji Berns (Jason Patric), Mikom (Brad Pitt), Shakes (Joseph Reitzell) ir Johnnas (Ron Eldard), kurie yra geri draugai tampa nemalonių gatvės epizodų liudytojais. Jie tampa įkaitais ir patiria žiaurius išbandymus iš vietinio gangsterio Nokes (Kevin Bacon) ir jo krumplių.

Po daugelio metų Berns ir Mikas tampa policijos pareigūnais, o Shakes ir Johnas – pasuka kitais keliais. Viskas pasikeičia, kai jie vėl susitinka, kuomet Bernas ir Mika suiima Nokes, o Shakes ir Johnas gauna naują darbą.

Shakes, kuris yra advokatas, susitinka su savo praeities siaubų auka – Michaelu (Brad Renfro), kuris jo prašo padėti atkeršyti už tai, kas jiems buvo padaryta, kaip jie buvo dar vaikai. Šis prašymas įtraukia Shakes į moralinį išbandymą, o filmo kulminacija tampa kova tarp šio ketverto ir jų kankintojų įvykdytų praeities siaubų.

Šis filmas yra įtaigus ir emocionalus pasakojimas apie tai, kaip vaikai gali būti išnaudojami ir patirti labai didelių žiaurumų, o tokie įvykiai turi sunkių pasekmių visam jų gyvenimui. Jis kelia daug etinių klausimų ir pabrėžia, kaip reikalinga atsakomybė už tai, už padarytą skriaudą kitiems žmonėms.

Pragaro virtuvės vaikėzai yra graudus, bet labai įtaigus filmas apie vaikų išnaudojimą ir atsakomybės svarbą. Tai yra stiprus pasakojimas apie draugystę, kerštą ir žiaurumus, su kuriais susiduria žmonės savo gyvenime. Tai yra vienas iš tų filmų, kurie nepaliks jūsų abejingais ir padarys jums didelį įspūdį.