Richard Gere, pilnu vardu Richard Tiffany Gere, gimė 1949 m. rugsėjo 31 d. Philadelphia, Pensilvanija, JAV. Jis yra talentingas amerikiečių aktorius ir garsus filmų prodiuseris, išgarsėjęs savo elegancija, charizma ir universalumu.

Richard Gere pradėjo savo aktorių karjerą teatre ir vėliau perėjo prie filmų. Vienas jo pirmųjų didesnių perlamutrių buvo vaidmuo filme „Days of Heaven” (1978), kurį režisavo Terrence’as Malickas. Jis sulaukė didesnio pripažinimo su vaidmeniu filme „American Gigolo” (1980), kuriame jis įkūnijo šiuolaikinį, šiuolaikinio Pasaulio vyrą.

Geres toliau pasižymėjo sėkmingais vaidmenimis tokiuose filmuose kaip „An Officer and a Gentleman” (1982), „Pretty Woman” (1990), „Chicago” (2002) ir „Arbitrage” (2012). Jis gavo daugybę apdovanojimų, įskaitant Golden Globe, ir buvo daug kartų nominuotas Oskarui.

Richard Gere taip pat yra žinomas savo visuomenine veikla ir įsipareigojimu žmogaus teisėms. Jis yra humanitarinės organizacijos „Amnesty International” narys ir dalyvauja įvairiuose projektuose, skirtuose siekti socialinės teisingumo. Jo ne tik talentas, bet ir įsipareigojimas socialiniams klausimams padarė jį vienu iš gerbiamiausių aktorių pasaulyje. Richard Gere ir toliau tęsia savo įspūdingą karjerą ir humanitarinį darbą.