Patricia Arquette, pilnu vardu Patricia T. Arquette, gimė 1968 m. balandžio 8 d. Čikagoje, Ilinojuje, JAV. Ji yra talentinga amerikiečių aktorė, išgarsėjusi savo įvairiais ir stipriais pasirodymais filmuose ir televizijos projektuose.

Patricia Arquette pradėjo savo aktorių karjerą dar jauna ir išsiskyrė dalyvaudama keliuose mėgstamuose filmuose, tokiose kaip „A Nightmare on Elm Street 3: Dream Warriors” (1987) ir „True Romance” (1993). Tačiau tikrasis jos peršokimas atėjo su vaidmeniu televizijos seriale „Medium”, kurį ji vaidino nuo 2005 iki 2011 metų, už kurį pelnė Auksinį gaublį.

Jos įspūdingas pasirodymas filme „Boyhood” (2014), režisuotame Richardu Linklateriu, atnešė jai Oskarą geriausiam moteriškam pagrindiniam vaidmenyje. Patricia Arquette taip pat pasižymi dalyvavimu seriale „Escape at Dannemora”, kuris atnešė jai dar vieną Auksinį gaublį ir Oskaro nominaciją.

Be aktorės karjeros, Patricia Arquette yra aktyvi socialinė veikėja ir žmogaus teisių gynėja. Ji nuolat kalba apie socialinius ir politinius klausimus, įskaitant moterų teises ir lygybę. Jos talentas, profesionalumas ir įsipareigojimas padarė ją viena iš gerbiamiausių aktorių Holivude.