Laura Dern, pilnu vardu Laura Elizabeth Dern, gimė 1967 m. vasario 10 d. Los Andžele, Kalifornijoje, JAV. Ji yra talentinga amerikiečių aktorė, garsėjanti savo daugybe įvairių vaidmenų tiek filme, tiek televizijoje.

Laura Dern yra aktorystės veteranė, pradėjusi savo karjerą jau paauglystėje. Ji sulaukė pirmųjų komercinio sėkmės su vaidmeniu filme „Blue Velvet” (1986), kurį režisavo Davidas Lynchas. Tačiau tikrasis jos peršokimas į sėkmę atėjo su vaidmeniu filme „Rambling Rose” (1991), už kurį ji pelnė Oskaro nominaciją geriausiam moteriškam pagrindiniam vaidmenyje.

Jos įspūdingas karjeros etapas apėmė vaidmenis filmuose „Jurassic Park” (1993), „The Master” (2012), „Wild” (2014) ir „Little Women” (2019). Taip pat ji sulaukė didelio pripažinimo už vaidmenį televizijos seriale „Big Little Lies”, už kurį ji pelnė Auksinį gaublį ir Emmy apdovanojimus.

Laura Dern taip pat žinoma dėl savo aktyvios socialinės veiklos ir įsipareigojimo svarbiems klausimams, tokie kaip moterų teisės ir aplinkos apsauga. Jos ne tik turi talento ir profesinio įsipareigojimo, bet ir nuoširdaus žmogiško požiūrio, dėl kurio ji laikoma viena iš gerbiamiausių aktorių Holivude.