Derek Jacobi, pilnu vardu Sir Derek George Jacobi, gimė 1938 m. spalio 22 d. Londonas, Jungtinė Karalystė. Jis yra talentingas britų aktorius, išgarsėjęs savo daugialypiu sugebėjimu įkūnyti įvairius vaidmenis filme, teatre ir televizijoje.

Derek Jacobi pradėjo savo karjerą teatre, sulaukęs pripažinimo dalyvavęs Nacionalinio teatro spektakliuose. Jo vardas tapo gerai žinomas per šio teatro pasirodymus, įskaitant vaidmenis „Hamlet” ir „Much Ado About Nothing”. Jis taip pat buvo vienas įkūnijančių aktorių, kuriuos leido režisierius Kennethas Branaghas, kuriam Jacobi dalyvavo įvairiuose filmuose, įskaitant „Henry V” (1989) ir „Dead Again” (1991).

Derek Jacobi garsėja ne tik teatro ir filmų pasirodymais, bet ir televizijoje. Jis įgijo pripažinimo dalyvavęs populiariuose televizijos projektuose, tokiuose kaip „I, Claudius” (1976) ir „Cadfael” (1994–1998).

Derek Jacobi yra pelnęs daugybę apdovanojimų, įskaitant Oskarą, Golden Globe ir BAFTA apdovanojimus. Jis taip pat buvo garbinamas už savo nuoseklų ir įvairų pasirodymą scenoje ir ekrane. Sir Derek Jacobi yra ne tik talentingas aktorius, bet ir pasaulinio teatro ir kino ambasadorius, kuris žavi savo išskirtiniais gebėjimais ir įtakos sfera.