Pavojingo žmogaus išpažintis yra 2002 metų drama, kurią režisavo George Clooney. Filmas pasakoja istoriją apie Chucką Barrisą, žymų televizijos laidų kūrėją, kuris tuo pačiu metu buvo ir JAV specialiųjų tarnybų agentas. Tai įdomi ir įtempta istorija apie vieno žmogaus pasirinkimą tarp dviejų karjerų, kurioje pateikiami keisti ir netikėti momentai, kurie verčia žiūrovus kelti daugybę klausimų.

Filmas prasideda su Chucku Barrisu (Sam Rockwell) kuris yra išsiskyrė ir ruošiasi būsimajam interviu. Jis prisipažįsta, kad jis yra JAV specialiųjų tarnybų agentas, darantis darbą, apie kurį niekas neturėtų žinoti. Filme pasakojama apie tai, kaip Chuckas iš pradžių sukuria savo žinomiausias televizijos laidas.

Vieną dieną Chuckas susitinka su Džimiu Byrd’u (George Clooney), kuris yra slaptasis agentas ir kviečia jį prisijungti prie agentūros, kad dirbtų kaip žmogus, kuris žudo kitus žmones. Chuckas susidomi ir imasi naujojo darbo.

Be to, filme pasakojama apie Chucko asmenininius santykius. Jis susitinka su kelias moteris, įskaitant Penelope (Drew Barrymore), su kuria jis užmezga romantišką ryšį, tačiau jie greitai susipyksta ir skiriasi. Tada Chuckas sutinka su Kalijope (Julia Roberts), kuria jis įsimyli iš pirmo žvilgsnio ir su ja pradeda susitikinėti.

Filme pateikiami keisti ir neįtikėtini momentai, pavyzdžiui kaip Chuckas dirba samdomu žudiku, o tuo pačiu tai nepaveikia jo darbo televizijoje ir jo asmeninio gyvenimo. Tačiau laikui bėgant, Chuckas pradeda jausti stresą ir pablogėjusią savijautą, dėl ko jam reikia nutraukti savo darbą agentūroje.