Džo Bleko viešnagė yra 1998 metų fantastinis dramaminis filmas, kuriame vaidina Anthony Hopkins, Brad Pitt ir Claire Forlani. Šiame filme matysite išskirtinę istoriją apie mirtį ir meilę. Tai yra nuostabus filmas, kuriame yra emocingų, linksmų ir dramatiškų momentų, o režisierius ir scenaristas sugebėjo sumaišyti visus šiuos elementus, kad padarytų nepaprastą filmą.

Billas Parrishas (Anthony Hopkins) yra turtingas žmogus, kuris turi mylinčią šeimą ir sėkmingą karjerą – jis turtingas ir sėkmingas verslininkas. Tačiau, kai jam pranešama, kad jam liko tik kelios dienos gyventi, jis susiduria su Mirtimi (Brad Pitt). Mirtis, kuris sugrįžta į Žemę pasiruošti atnešti Billui jo paskutinę valandą, pasirašo sutartį su juo: Mirtis atidės Bill’o mirtį, jei šis leis Mirčiai įžengti į jo gyvenimą kaip normaliam žmogui, kad galėtų suprasti, ką reiškia būti žmogumi.

Tačiau, kai Mirtis susipažįsta su Bill’o dukra Susan (Claire Forlani), jis pradeda jausti neįprastą emociją – meilę. Šis jausmas virsta abipusiu ir Mirtis, turėdamas laiko ribą, pradeda jausti didesnę atsakomybę nei tik išsinešti Bill’o sielą. Taigi, jis pasirenka atidėti Bill’o mirtį ir pakeisti savo pasirinkimą.

Šis filmas yra pripildytas emocingų ir giluminių temų apie gyvenimo vertę, gyvenimo pabaigą, meilę ir atsakomybę. Tai įdomi ir įtaigiai sukurta istorija, kuri privers jus galvoti apie savo gyvenimą ir apie tai, ką norite pasiekti gyvenime.

„Meet Joe Black“ yra nuostabus filmas, kuris kalba ne tik apie meilę ir mirtį. Tai yra filmas, kuris pripildytas giluminėmis temomis apie gyvenimo prasmę ir vertę.