Ad Astra – tai mokslinės fantastikos drama, sukurta 2019 metais režisieriaus James Gray. Tai yra kelionės į kosmosą ir savęs paieškų istorija, kuri pasakoja apie astronautą Roia McBride (vaidina Bradas Pittas), kuris turi keliauti per Saulės sistemos planetas, kad surastų savo tėvą (vaidina Tommy Lee Jonesas) ir išspręstų mįslę, kuri gali sugriauti visą žmoniją.

Filmo siužetas pasižymi įspūdingomis erdvinėmis vaizdais ir režisieriaus pastangomis perteikti asmeninio atsakomybės ir artumo reikšmę. Rois McBride yra vienas iš tų astronautų, kurie turi susidoroti su savo vidiniais demonais, tarp jų ir asmeninio gyvenimo problemomis. Jis turi keliauti į kosmosą vienas, kur jis susidurs su daugybe pavojų ir iššūkių.

„Ad Astra” yra daugiau nei tik paprastas mokslinės fantastikos filmas. Jame yra ir įtemptas siužetas, puikiai sukurti kosmoso vaizdai, o aktorų darbas yra nuostabus. Bradas Pittas atliko nuostabų savo vaidmenį kaip astronautas, kuris išgyvena visus sunkumus, kuriuos sukelia kelionė į kosmosą.

Tai yra nuostabi ir stulbinanti pasaka apie drąsą, atsakomybę ir savęs paieškas, kurią tikrai verta pamatyti.