Šnipų žaidimas yra 2001-ųjų metais sukurtas apie šnipus. Tai yra įtempta istorija apie žymų slaptųjų agentų mokytoją, kuris grįžta į darbą, kad padėtų savo buvusiam mokiniui išvengti kalinimo už vokiečių šnipinėjimo. Ši juosta režisuota Tony Scott, o scenarijų parašė Michael Frost Beckner ir David Arata.

Šnipų žaidimas yra filmas apie tai, kaip dvi agentūros – CIA ir Jinonos tautos saugumo tarnyba – stengiasi apsaugoti agento gyvybę ir išgelbėti jo misiją. Filmo siužetas vingiuoja tarp dviejų laiko taškų – šiuolaikinio ir praeities, kurioje agentas Nathan Muir stengiasi padėti savo buvusiam mokiniui, Tomui Bishopui. Bishopui grėsia kalinimas už vokiečių šnipinėjimą, o Muir, nežiūrint savo pasiekimo ir nuopelnų, jaučia moralinę atsakomybę už tai, kad nebuvo pakankamai padėjęs savo mokiniui jam pasirinkus šį pavojingą darbą.

Filmo veiksmas vyksta visame pasaulyje, nuo Naujojo Jorko iki Hongkongo, ir jame vaidina patyrę aktoriai, tokie kaip Robert Redford, Brad Pitt ir Catherine McCormack. Filmą lydi įtempta muzika, o greitas montažas suteikia filmui itin įtemptą ir greitą tempą.

Šnipų žaidimas yra įdomus ir įtemptas filmas, kuris įtraukia žiūrovą nuo pat pradžios. Jo veiksmas yra įtemptas ir dramatiškas, o aktoriai atlieka savo vaidmenis itin įtikinamai. Tai yra gerai sukonstruotas šnipinėjimo trileris, kuris žiūrovą neleidžia nuobodžiauti.