Se7en”yra kultinis trileris, kurio režisierius yra Davidas Fincheris, o pagrindinius vaidmenis atliko žinomi aktoriai Bradas Pittas, Morganas Freemanas ir Kevinas Spacey. Šis filmas garsus savo siaubingu scenarijumi ir tamsia atmosfera, kurią sukelia paslaptingos serijinės žmogžudystės. Filmas išleistas 1995 metais ir iškart sulaukė didžiulės pasaulinės sėkmės.

Filmo „Se7en” veiksmas vyksta miesto kriminalinėje aplinkoje, kai du detektyvai Williamas Somersetas (Morganas Freemanas) ir Davidas Millsas (Bradas Pittas) pradeda tyrinėti keistas ir siaubingas žmogžudystes. Visos žmogžudystės yra įvykdytos septyniais skirtingais būdais, kurie nurodo į septynias nuodemes. Tirdami šias žmogžudystes, Somersetas ir Millsas susiduria su nemalonia tiesa, kad jų užduotis yra beprasmiška ir nereikalinga, nes mieste ir be šių žmogžudysčių įsivyravęs didelis nusikalstamumas ir žiaurumas.

Viso filmo metu žiūrovams pamažu aiškėja siaubinga tiesa, kurios kulminacija laukia pabaigoje. Šis filmas pateikia aiškią ir tiesioginę žinutę, kad už kiekvieno nusikaltimo slypi žiauri ir aiški motyvacija. Filmo siužetas yra įdomus ir sukasi apie nusikaltėlio intelektą, taip pat ir apie tai, kaip jis manipuliuoja visuomene ir policija.

„Se7en” yra įspūdingas ir įtraukiantis kriminalinis trileris, kuris giliai pažvelgia į ne visuomet paprastų nusikaltimų gylį. Jame taip pat kalbama ir apie žmonių žiaurumą ir nuodėmingumą. Šis filmas yra puikus pavyzdys, kaip pritraukti auditoriją ir išlaikyti jų dėmesį iki pabaigos. Tačiau jis nerekomenduotinas žmonėms, kurie yra jautresni siaubui ir kriminalinėms istorijoms, tačiau jis ypač patiks kriminalinio žanro gurmanams.