Įdomi ir emocionaliai įkvepianti, epinė drama Rudens legendos pasakoja istoriją apie Coltonų šeimą, gyvenančią Montanos kalnų pakrantėje. Šeimoje augantys trys broliai – Alfredas, Tristanas ir Samuelis – pasirenka keliauti skirtingais gyvenimo keliais, tačiau visi susiduria su dideliais iššūkiais ir demonais. Šio filmo siužetas apima daugybę temų – meilę, nuodėmes, šeimos ryšius, karą ir nuotaikas, sukeliančias kančią ir susierzinimą.

Filmas prasideda 1913 m., kai jaunas Samuelis grįžta į savo Montanos kalnų namus, kuriuos dalijasi su savo dideliu ir charizmatišku brolis Tristanu. Bet kai Tristanas susipažįsta su Samuelio gražia mergina Siuzana, jų santykiai pradeda tapti problema visiems broliams. Tuomet prasideda Pirmasis pasaulinis karas, kuriame visi trys broliai patenka į mūšio lauką, o po jo ir vėl susitinka namuose. Alfredas susilaukia garbės ir tampa politiku, Tristanas tampa žiauriu žudiku, o Samuelis – buvusiu karininku, kuris kovoja su posttraumatinio streso sutrikimu ir bando ieškoti savo vietos pasaulyje.

Rudens legendos yra puikus pavyzdys, kaip filmas gali apimti ilgą istorinį laikotarpį ir daugybę temų, neprarasdamas savo emocinės galios ir sugebėjimo sužavėti žiūrovą. Tai yra nuostabus ir gražiai nufilmuotas filmas, kupinas nuotaikų, emocijų ir žiaurumo. Scenarijus yra gerai parašytas ir išlaiko įtampą viso filmo metu. Filmą puikiai papildo Jameso Hornerio muzika, kurioje jungiasi ramių dvasių giesmės ir dramatiškos orkestrinės partijos.