Prie jūros yra 2015 metų drama, sukurta ir režisuota Angelinos Jolie. Joje pagrindinius vaidmenis atlieka pati režisierė ir jos vyras Bradas Pittas. Šiame filme jie vaidina porą, kuri keliauja į Prancūzijos krantą bandydami išspręsti savo asmeninių santykių problemas.

Filmas „Prie jūros” yra nuoširdi ir subtili istorija apie meilę, santykius ir savigarbą. Jame pasakojama apie amerikiečių porą Rolandą ir Vanessą, kurie atvyksta į Prancūziją, norėdami praleisti kelias savaites poilsio. Jų santykiai, kurie kadaise buvo laimingi ir romantiški, dabar yra įstrigę rutinoje ir pavydę. Vanessa nusprendžia atsisakyti savo buvusių vaidmenų ir leistis į pavojingą seksualinį žaidimą su jauna kaimynų pora, o Rolandas stebi visą situaciją su nusivylimu ir susierzinimu.

Filmas „Prie jūros” taip pat yra puikus pavyzdys, kaip gražiai ir švelniai galima parodyti emocijas, tokius kaip skausmą, neviltį ir ilgesį. Filmas taip pat turi nuostabius vaizdus, scenas ir nepamirštamus aktorius.

„Prie jūros” yra filmas apie santykius, kuriame svarbiausia yra nuoširdumas, atvirumas ir pagarba. Jis parodo, kad kartais svarbiausia yra ne tai, ką mes turime, o tai, ko mes neturime. Tai nuoširdus ir įtraukiantis filmas, kuris rekomenduojamas žiūrovams, norintiems atsiversti ir suprasti savo santykius ar tiesiog pasimėgauti gražiausiais Prancūzijos kranto vaizdais.