Taye Diggs, pilnu vardu Scott Leo Berry, gimė 1971 m. sausio 2 d. Newark, New Jersey, JAV. Jis yra talentingas amerikiečių aktorius ir dainininkas, išgarsėjęs savo įvairiais vaidmenimis filme, televizijoje, teatre ir muzikos industrijoje.

Taye Diggs pradėjo savo aktorių karjerą teatre, o vėliau perėjo prie filmų ir televizijos. Jo pirmieji pastebimi pasirodymai buvo Broadway spektakliuose, įskaitant „Rent” ir „Chicago”. Jis sulaukė didesnio pripažinimo su vaidmeniu filme „How Stella Got Her Groove Back” (1998), kuriame jis vaidino šarmantiško jauno vyro vaidmenį.

Taye Diggs taip pat pasižymėjo kitais sėkmingais filmais, įskaitant „The Best Man” (1999), „Brown Sugar” (2002) ir „Chicago” (2002). Jis taip pat vaidino populiaruose televizijos serialuose, pavyzdžiui, „Private Practice” ir „Empire”.

Be aktoriaus karjeros, Taye Diggs yra aktyvus muzikantas ir knygų autorius. Jis taip pat dalyvauja įvairiuose labdaros darbuose ir visuomeniniuose projektuose, palaikydamas įvairias socialines ir švietimo organizacijas.

Taye Diggs yra žinomas ne tik dėl savo talento, bet ir dėl nuoširdumo, charizmos ir įvairovės savo pasirinktuose vaidmenyse. Jis toliau tęsia aktyvią ir sėkmingą karjerą bei prisideda prie įvairių sričių kultūrinės įvairovės.