Richard Harris, pilnu vardu Richard St John Harris, gimė 1930 m. spalio 1 d. Limerick mieste, Airija, ir mirė 2002 m. spalio 25 d. Londonas, Jungtinė Karalystė. Jis buvo talentingas airių aktorius, garsėjęs savo išskirtiniais pasirodymais filme, teatre ir muzikineje srityje.

Richard Harris pradėjo savo aktorių karjerą teatre ir greitai išsikėlė į filmus. Jo pirmasis sėkmingas vaidmuo buvo filme „This Sporting Life” (1963), už kurį jis pelnė pirmąją savo Oskaro nominaciją geriausiam vyriškam pagrindiniam vaidmenyje. Jis sulaukė didesnio tarptautinio pripažinimo su vaidmeniu filme „Camelot” (1967) ir vėliau įgijo populiarumą kaip magas Albusas Dumbledore’as filmų serijoje „Harry Potter”.

Harris taip pat pasižymėjo muzikos karjerą, įrašinėdamas keletą albumų ir turėdamas keletą hitų, įskaitant dainą „MacArthur Park”. Jis buvo ne tik aktorius ir dainininkas, bet ir režisierius ir rašytojas.

Richard Harris žavėjo savo charizmatišku balsu, stipria scena ir pasakų pasauliu, kuriame jis įsikūnijo įvairius vaidmenis. Jo talentas ir įvairovė padarė jį vienu iš gerbiamiausių ir ilgiausiai tarnavusių aktorių pramonėje. Richard Harris mirė 2002 m. dėl limfomos, palikdamas užsimerkęs didelį palikimą kino pasauliui.