Regina King, pilnu vardu Regina Rene King, gimė 1971 m. sausio 15 d. Los Andžele, Kalifornijoje, JAV. Ji yra talentinga amerikiečių aktorė ir režisierė, įgijusi tarptautinę garsą dėl savo įspūdingų pasirodymų tiek televizijoje, tiek filme.

Regina King pradėjo savo karjerą televizijoje, įgijusi pripažinimą dalyvavusi populiariame serialo „227” (1985–1990). Tačiau tikrasis jos peršokimas atėjo su vaidmeniu televizijos seriale „Southland” ir „American Crime”, už kuriuos ji pelnė kelis Emmy apdovanojimus.

Jos įspūdingas filmų pasirodymas buvo su vaidmeniu filme „Ray” (2004), už kurį ji pelnė pirmąją savo Oskaro nominaciją. Vėliau ji dar kartą buvo nominuota dėl vaidmens filme „If Beale Street Could Talk” (2018), už kurį ji pelnė Oskarą geriausiam moteriškam antriniame vaidmenyje.

Regina King taip pat pasižymi režisieriaus talentu, debiutuodama filme „One Night in Miami” (2020), kuris sulaukė daug pripažinimo. Jos įspūdingas darbas ir įsipareigojimas industrijai padarė ją viena iš ryškiausių ir gerbiamiausių aktorių ir režisierių Holivude. Ji taip pat yra žinoma dėl savo aktyvaus dalyvavimo socialinėje veikloje ir įsipareigojimo lygybei bei teisingumui.