Lupita Nyong’o, pilnu vardu Lupita Amondi Nyong’o, gimė 1983 m. kovo 1 d. Mexikos mieste, Meksiko. Ji yra talentinga kenietės ir meksikietės kilmės amerikiečių aktorė, garsėjanti savo neįprastu grožiu, aktoriniu talentu ir įvairių vaidmenų pasirinkimu.

Lupita Nyong’o pasirodė didžiuliu blykste 2013 m., kai ji vaidino filmo „12 Years a Slave” (2013) pagrindinį moterišką vaidmenį. Už šį vaidmenį ji pelnė Oskarą geriausiam moteriškam pagrindiniam vaidmenyje, padarydama įspūdingą prasiveržimą Holivude. Ji taip pat laimėjo kai kuriuos kitus prestižinius apdovanojimus, įskaitant Auksinį gaublį ir BAFTA apdovanojimus.

Po šio sėkmės atsiradimo, Lupita Nyong’o dalyvavo įvairiuose filmuose, parodydama savo talentą ir įvairovę. Ji pasižymi dalyvavimu „Star Wars: The Force Awakens” (2015), „Black Panther” (2018), kuriame ji vaidino karališkąją T’Challą šeimos narę Nakią, ir „Us” (2019).

Lupita Nyong’o ne tik garsėja savo talentu aktorės kailyje, bet ir yra puiki stiliaus ikona ir įtakinga asmenybė Holivude. Ji aktyviai dalyvauja kūrybinėje veikloje, taip pat yra įsipareigojusi socialinei veiklai, skatinanti įvairovę ir kovojanti už teisingumą. Jos įvaizdis ir meninis indėlis tapo įkvepimu daugeliui.