Clint Eastwood, pilnu vardu Clinton Eastwood Jr., gimė 1930 m. gegužės 31 d. San Francisco, Kalifornija, JAV. Jis yra išskirtinis amerikiečių aktorius, režisierius, prodiuseris, kompozitorius ir politikas, plačiai žinomas dėl savo daugialypio prisilietimo prie pramogų ir politikos sričių.

Clint Eastwood pradėjo savo aktorių karjerą vaidindamas televizijos serijose, tokiomis kaip „Rawhide”. Jo prodiuserio ir režisieriaus talentas atsiskleidė su vaidmenimis filmuose „A Fistful of Dollars” (1964) ir „The Good, the Bad and the Ugly” (1966), sukūrusiais Spaghetti Western žanrą.

Eastwood sulaukė didesnio pripažinimo vaidindamas „Dirty Harry“ serijoje, kurioje jis atstovavo žiaurų ir nepriklausomą detektyvą. Jis toliau režiavo ir vaidino įvairiuose projektuose, tokiose kaip „Unforgiven” (1992), kuris pelnė keturis Oskarų apdovanojimus, ir „Million Dollar Baby” (2004), už kurį jis laimėjo Oskarą už geriausią režisūrą.

Be aktoriaus ir režisieriaus vaidmens, Clint Eastwood yra garsių filmų studijų „Malpaso Productions” savininkas ir prodiuseris. Jis taip pat įsitraukė į politiką, būdamas Kalifornijos valstijos gubernatoriumi nuo 2003 iki 2011 m.

Eastwood yra laikomas kino legenda, kuris palieka neišdildomą pėdsaką pramonėje savo unikaliu stiliumi ir įnašu į filmų kūrimą. Jo ilga ir įvairi karjera bei daugybė apdovanojimų atspindi jo neįtikėtiną įtaką Holivudui ir pasauliniam kino menui. Svarbu paminėti, kad informacija apie Clint Eastwood karjerą gali būti koreguojama, nes jis tęsia savo veiklą ir šiandien.