Dominic West, pilnu vardu Dominic Gerard Francis Eagleton West, gimė 1969 m. spalio 15 d. Sheffield mieste, Vakarų Jorkšyre, Anglijoje. Jis yra išskirtinis anglų aktorius, prodiuseris ir režisierius, žinomas dėl savo įvairiapusio pasirodymo filme, televizijoje ir teatre.

Dominic West karjerą pradėjo teatre, kur išmoko savo aktorių meistriškumo, o vėliau perėjo prie filmų ir televizijos. Vienas jo pirmųjų didesnių perlamutrių buvo vaidmuo filme „Days of Heaven” (1978), kurį režisavo Terrence’as Malickas. Jis sulaukė didesnio pripažinimo su vaidmeniu filme „American Gigolo” (1980), kuriame jis įkūnijo šiuolaikinį, šiuolaikinio Pasaulio vyrą.

Geres toliau pasižymėjo sėkmingais vaidmenimis tokiuose filmuose kaip „An Officer and a Gentleman” (1982), „Pretty Woman” (1990), „Chicago” (2002) ir „Arbitrage” (2012). Jis gavo daugybę apdovanojimų, įskaitant Golden Globe, ir buvo daug kartų nominuotas Oskarui.

Dominic West taip pat yra žinomas savo visuomenine veikla ir įsipareigojimu žmogaus teisėms. Jis yra humanitarinės organizacijos „Amnesty International” narys ir dalyvauja įvairiuose projektuose, skirtuose siekti socialinės teisingumo. Jo ne tik talentas, bet ir įsipareigojimas socialiniams klausimams padarė jį vienu iš gerbiamiausių aktorių pasaulyje. Dominic West ir toliau tęsia savo įspūdingą karjerą ir humanitarinį darbą.